Rok 2021 była dla nas najbardziej intensywnym rokiem do tej pory. W zasadzie zdublowaliśmy ilość tytułów w katalogu. Żeby była jasność, to oczywiście dla nas  jakość po pierwsze i co do tego nie ma wątpliwości. W tym roku również wyraźnie zaznaczyliśmy, że zależy nam aby label był kolorowy, a nie skupiony na jednym gatunku. Trzymamy się planu i kolejny będzie równie barwny i równie, jak nie bardziej, intesnywny, o czym się przekonacie niebawem. Jednym zdaniem podsumowując rok 2021 to "Rok debiutantów", bo tym właśnie była spora cześć tytułów, którą wypuścliliśmy. 
 
W kolejności wydawania wyleciały:

Bartosz Machyna "Ashtrays"
Zaczeliśmy singlem, za którym kryję się idea nieskończoności. Pierwszy utwór 
jazzowy w naszym katalogu. Bartek na początku drogi, a już w szczytowej formie.
Stream/download:
Amazon Music→ https://ujeb.se/addkF
 
Small Time Rebel "Small Time Rebel"
Psychodela z Południowego Yorkshire. Jest gitara, jest elektronika i jest mnóstwo pozytywnej energii, podanej w sposób nieoczywisty.
Limitowany fizyk:

STEPS "soul. beattape vol. 1"
Instrumentalny Hiphopu nigdy za wiele. STEPS zabiera nas na pokład swojej serii voluminów. Jedyneczka to ukłon w strone soulu. Materiał śmigał na strumykach już jakis czas, ale u nas po raz pierwszy namacalnie.
Limitowane fizyki:
 
Begu "Escape to unknown"
Elektronika z krwi i kości. Jest mocno, jest nostalgicznie i jest z pewnością podróż. Temu eklektycznemu albumowi najbliżej do Elektro, ale Begu sięga daleko poza horyzont. 
Ostatnie sztuki limitowanego CD dostępne na:
Asfaltshop.pl➡
https://asfaltshop.pl/product/24761-b...
Vinylgate Recordstore➡
https://www.facebook.com/vinylgate.re...

STEPS "dust. beattape vol. 2"
Zakurzona elektronika lat 80. Na tym bazuję ten instrumentalny Hiphop beattape. Ponownie album dostępny wcześniej na strumykach, natomiast GIG zadbał o jego fizyczne wydania.
Limitowane nośniki:
Płyta:
https://linkd.pl/pczsk
Kaseta: https://linkd.pl/pczsc 
Posłuchaj/ściągnij:
Spotify:
https://linkd.pl/pczs7
Tidal: https://linkd.pl/pczsr 
Amazon:
https://linkd.pl/pczs9

DO USŁYSZENIA W 2022.